MASSAAŽ MAAVÄGISTES

Massaaž Maavägistes tundub keerulise valikuna. Seda peamiselt selle pärast, et enamus inimesi on harjunud klassikalise rootsi massaažiga, kuid meie teenuste hulgas midagi sellist ei ole. Loomulikult on sellele ka oma hea põhjus: oleme siiski Eesti pärimusmeditsiinikeskus ja rootsi klassikalisel massaažil ei ole Eesti pärimusega suurt pistmist.

See ei tähenda seda, et meilt midagi head ei saa. Vastupidi meil on olemas kõik võimalused saada just sellist massaaži nagu igaüks vajab ja soovib. Lisaks kogukeha massaažidele keskenduma ka piirkonniti: nt kõhumassaaž või väga põhjalik jalamassaaž, näo ja deklotee massaaž.

Hea põhjus on veel eelpool mainitule lisaks see, et minule, kui massaaži tegijale meeldib saada tugevat ja sügavat massaaži ja kohe peale esimest korda proovimist armusin ma ära vana-eesti massaaži ja otseloomulikult soovin ma oma klientidele pakkuda seda, mis mulle endale väga meeldib. On ju ka teada, et kui mingi asi tegijale endale meeldib siis teeb ta seda ka eriti hästi. Ja muidugi loodan, et mina pakun eriti head vana-eesti massaaži.

klassikaline massaaž maavägistes

Massaaž Maavägistes ei jäta tühjade pihkudega ka klassikalise massaaži fänne: neile on loodud aroomimassaaž. Siin kasutatakse klassikalise massaaži võtteid ja massaažiõli sisse on segatud eeterlikke õlisid. Tavapäraselt olen teinud kahte sorti segu. Üks on mõeldud pinges lihastele, millede ülekooormus on tekkinud treeningust või füüsilisest tööst. Selle sees on musta kuuse ja sidruni eeterlik õli. Teine on ainult ühe eeterliku õliga ja selleks on lootos. Lootosel on meeldiv tagasihoidlik lõhn ja see sobib inimestele kelle pinged tekivad pigem vaimset laadi murdest. Need kaks valikut ei välista seda, et rohkem segusid meil ei ole – pigem on need osutunud inimeste lemmikuks..

Klassikalise massaaži võtteid võidakse kasutada ka ravimassaažis kuigi seal on juba terapeudi otsustada milliseid võtteid kasutada ja kus massaaži teha: kas laual või matil. Mõlemal on omad head küljed. Kui ma kunagi massaažiga alustasin siis meeldis mulle väga teha matil massaaži – nii oli mul rohkem jõudu ja keha ei väsinud kuna sain võtta erinevaid mugavaid asendeid, kuid kõiki venitusi ja teraapilisi võtteid matil teha ei saa ja vahest on parem kasutada õli ning laua kõrgust, et sealt käsi või jalg üle ääre painutada.

tugeva massaaži nautlejale

Massaaž Maavägistes ei ole mõeldud mingi kindla massaaži stiili armastajale, vaid meil leidub kõigile midagi sobivat. Kes ootavad tugevat puudutust neile soovitan igal juhul vana-eesti massaaži. Siiani ei ole mitte keegi kahetsenud, et selle valiku tegi. Mõnda inimest on tulnud lihtsalt kaua veenda.

vana-eesti massaaž

Tavaliselt tekib esimene hirm sellega, et kui massaaž on tugev, siis on see kindlasti ka valus. Tegelikult see ei ole nii. Valus on ainult siis kui mingi koht kehas endas on haige, aga terapeut oskab seda kohta siis ka õrnemalt puudutada ja ka haige kere puhul massaaži nauditavaks muuta. Pigem on vana-eesti uinutav ja enamus kliente kirjeldab seda massaaži kui väga sügavat ja meditatiivset. Nii et mitu kärbest ühe hoobiga: tugev ning põhjalik massaaž ja sügav vaimne lõõgastumine.

lisaks vanu traditsioone

Massaaž Maavägistes sisaldab teisigi vanu oskusi ja teraapiad ja meie menüüs on ka meemassaaž. See ei ole vedela mee ja õli seguga tehtav klassikaline massaaž, vaid tõeline meemassaaž, kus kasutusel on Eesti mesinike mesi. See hõõrutakse massaaživõtetega naha peal toimima ja siis algab “naksutamine”, mille käigus terapeut patsutab käega mööda keha nii, et nahk kleepub käe külge ja venib käega kaasa. meemassaaž võib olla pisut valulik, kuid pärast on olek eriti mõnus. Pelae massaaži pannakse keha kuumade niiskete rätikute alla hauduma ja lõpptulemus on sügavalt lõõgastunud keha, prink ja pehme nahk ning eriti hea enesetunne.

etEesti