teraapiline massaaž

Ravimassaaž

Ravimassaaž keskendub kehas oleva probleemi lahendamisele. Protseduuris keskendutakse vastavale kehapiirkonnale. See on sobilik kui tunnete, et kehas on valu või liikumine on mingis osas piiratud. Erinevate võtetega leiab kogenud terapeut kõige parema lahenduse ja leevenduse Teie murele.

Ravimassaaži eesmärk on inimese häirunud funktsioonide taastamine ning olemasolevate funktsioonide säilitamine ja parandamine .

Kasutatakse erinevaid tehnikaid nagu akupressuuri, triggerpunktide-, venitus- ja süvakoetehnikad vastavalt vajadusele. Lähtutakse inimese tervise seisundist ja individuaalsest vajadusest.

Teraapilist massaaži saab teha laual paljale ihule õliga ja ka matil läbi riiete. Alati tuleb kaasa võtta ka kerged ja liikuvad riided. Terapeut võib anda ka harjutusi, mis aitavad häirunud funktsiooni taastada.

Seanss koosneb kliendi seisundi hindamisest, teraapiast ja nõustamisest.

Seansi käigus annab terapeut erinevaid soovitusi ja abistavaid võttedi probleemse koha funktsioonide taastamiseks iseseisvalt kodus. See suurendab oluliselt taastumise kiirust ja võimalusi.

Ravimassaaž on tõhus lihaste ülepinge ja jäikuse raviks. Lisaks on ravimassaažiga võimalik toetada organismi muidki funktsioone nagu ainevahetus, lümfiringlus jne. Ravimassaažis kasutatakse erinevaid võtteid ja ka erinevat intensiivsust. Seetõttu võib see olla ka valulik

Tasub, teada, et kodune võimlemine, vajadusel kompresside tegemine ja muud soovituslikud abivahendid on olulised ja annavad taastumisest 70%.

Ravimassaaž sobib kui

  • Soovid keskenduda kindlale piirkonnale või probleemile
  • Sul on pingepeavalud
  • Mingi kehafunktsioon on häirunud
  • Esineb valulikkus mingis kehapiirkonnas
  • Soovid ennetada vigastusi
  • Tahad vabaneda lihaspingest
  • On vaja parandada vereringet