Vaata ringi ja leia sobiv

Teenused

Tervis terveks eluks

Massažid

vana-eesti massaaž ehk soonetasumine


Vana-eesti massaaž selg

Vana-eesti massaaž on põhjalik,  tugev ja lõõgastav. Eriline massaažiliik, mida  tehakse vanarahva kombel matil läbi riiete….

1,5h 48€

Ravimassaaž


Ravimassaaž sobib kui tunned valu või vajavad mingid kehafunktsioonid taastamist ja tuge….

1h 36€
1,5h 48€

Aroomimassaaž


Aroomimassaaž on klassikaline massaaž kus terapeut kasutab vastavalt vestlusele kliendiga eeterlikke õlisid massaaži jaoks…

1h 36€
1,5h 48€

Meemassaaž


Meemassaaž seljale

Meemassaaž on energiat andev, toksiinidest puhastav massaaž. Maavägised pakub kolme meemassaaži pikkust 1h, 1,5h ja kogukeha meemassaaž 2h…

1h 36€
1,5h 48€
2h 60€

jalamassaaž


jalamassaaž

Jalamassaaž sobib hästi peale pikka väsitavat päeva. Pärast seda on jalad kerged ja tunne on justkui lendaksid….

30min 30€
1h 36€

 

Kõhumassaaž


Kõhumassaaž

Meie stress ja vaimsed pinged ladestuvad kõhus. Kõhumassaaž ehk siseorganite teraapia vabastab pingetest ja parandab soolte tegevust….

30min 30€

 

Selja massaaž


woman, hands, massage-567021.jpg

See sobib sulle kui soovid korraks lõõgastuda ja tunned, et turi ja õlad on pinges. Sejamassaaž teostatakse massaažilaula meie lõhnava kehavahu või kehavõiga. See on justkui kiire aromaatne lõõgastus keset päeva. Tõhusad võtted ning hoolikalt valitud eeterlikud õlid aitavad pingetel vabaneda, löövad pea selgeks ja taandavad valu..

30min 25€


Broneeri aeg

holistiline regressiooniteraapia

holistiline nelik


holistiline regressiooniteraapia

Holistiline nelik koosneb neljast kolmetunnilisest holistilise regressiooniteraapia seansist.Sisemaailma rännakutega korrastub tänane elu ja kliendil tekib võimalus jõuda soovitud eesmärkideni….

Holistiline nelik 4×2,5-3h 280€
Üksikseanss 85€

Nõustamine


Nõustamine

Keskendume sellele, mida sa oma elus soovid muuta ning kuidas seda saavutada. Teeme vajalikud sammud, et muuta elu paremaks, kõrvaldada takistused ning saada ellu uus perspektiiv ….

1,5h 50€

eelimse elu rännak


Eelmise elu rännak viib sind ajas tagasi kogema erinevaid ajastuid ja olukordi. Parandades ja mõistes neid muudad oma tänase elu kvaliteeti. Tunned ära korduvad mustrid ja läbi rännakute tekib võimalus neid muuta….

2,5-3h 100€


Broneeri aeg

Kaaniravi

Kaaniravi


Kaaniravi tehakse üldjuhul kuurina. Sellest võib abi saada pea kõigi haiguste ja seisundite puhul. Tihti kasutatakse kaaniravi immuunsuse tõstmiseks ja üldise tervisliku seisundi parandamiseks…..

1h 20€
lisandub kaani hind 
1 kaan 5€

Kaaniravi meelespea


Kaaniravi on tõsine protseduur selle tõttu soovitan enne ravile tulekut teha vereanalüüsid, et terapeut saaks näha, kas vastunäidustusi ei ole. Loe ka läbi kogu see jutt ….

 

 

Kaanide müük


leech, medical leech, angler

Kaanide kvaliteet sõltub kasvatusest. Meie kaanid tulevad lähinaabritelt Leedust. Kuna kaanide müük on viimastel aastatel hoogsalt kasvanud, tuleb kaanid vähemalt nädal ette tellida, et tarne ilusti kohale jõuaks…

1 kaan 5€

 


Broneeri aeg

Iidne tervendus läbi kuppude

Verikupu teraapia


verikupp5

Verikuputeraapia on iidne terviseprotseduur, mille käigus keha puhastub ja uueneb läbi märja kupu teraapia. Kus peale mõnusat ja lõõgastvat vanni pannakse su kehale 50-60 kuppu. Nende alla tehakse väike haav mille kaudu lastakse välja kapillaarset verd.

See on väga tõhus hormonaalse, lümfi- ja vereringe turgutaja.

80EUR inimene


Broneeri aeg

Ruumirent

Teraapiaruumi rent


Pakume rendiks teraapiaruume : Mudimistuba ja Pärimustuba Pärimustoas on tugitoolid, kušett, kokkupandav massaažilaud ja massaaži matt, muusikakeskus, kapp, vann

Mudimistoas on massaažilaud, kaks tooli, kapp, kraanikauss.

Kasutada saab ka üldkasutatavaid ruume …..

1h 6€
1,5h 8€
2h 10€
2,5h 12€
3h 14€
3,5h 16€
4h 18€

1 päev 20€


Saada broneeringu soov

Looduskosmeetika

Looduslikud kreemid


looduskosmeetika

Valmistame kreeme, mille koostisosad on valitud hoolega meid ümbritsevast loodusest. Proovime hoida sisalduse lihtsana ja lõhna jumalikuna. Keskendume valmistamisel klientide vajadustele ja tervise parandamisele….

 

Käsitööseebid


Lihtsad käsitööseebid valmivad meie oma köögis. Hoolega läbimõeldud koostis, et hoida tasakaalu vajaduste ja seebi parimate omaduste vahel. Meie valikust leiab nii tahkeid šampoone, habemeajamisseepe kui ka tõrvaseepi ja lihtsat ning õrna Kastiiliaseepi….

Salvid


Käsitsi valmistatud salvid igaks otstarbeks – haavadele, liigestele, sääsehammustustele. Valmistame ka eritellimustooteid……

 

 


Mine poodi

Ei osanud midagi valida?

Siis vali konsultatsioon, leiame sulle sobiva teenuse peale vestlust

konsultatsioon

Broneeri konsultatsioon

%d bloggers like this: