Saunateraapia ei ole mitte pelk saunaskäik, vaid see on palju enamat. See on töeline saunanauding mille sarnast te ei ole enne kogenud, parim ja võrreldamatu ühegi teise saunakogemusega.

Meil on keset Tallinnad privaatne puuküttega saun. see tähendab, et olete seal saunas üks, teiega koos on ainult terapeut.

Et sauna mõju veelgi tõhustada, pakume meie mitte lihtsalt sauna, vaid saunateraapiat. Meie saunameistrid pakuvad teile tõelise saunaelamuse:

Kõigepealt aetakse kere saunalaval kuumaks, siis tuleb väike jahutus. Taas lavale, kus saunaline heidab kõhuli ja tema nahka kooritakse looduslike segudega. Seejärel viheldakse mõnusas rahulikus tempos erilise vihtlemistehnikaga, mis kuumutab liigesed ja lihased hästi läbi ning viib saunalise meditatiivsesse teavusseisundisse. Kui pn soovi saab peale vihtlemist hüpata külma vette, et seejärel vanade eestlaste kombel lendama minna. Lendamise tunde tekitab temperatuuride järsk vaheldumine ja pikali olles kaob keha taju nig tekibki tunne, et lendate

Peale seda saab l võtta vastu meemassaaži otse saunalaval, mis selleks korraks ei ole enam nii kuum vaid lõõgastavalt soe.

Kõikide lavaprotseduuride vahel saab mõnusalt lõõgastuda meie sauna eesruumis ning juua tassikese saunateed või vett.

Saunateraapia järgne päeva osa on soovitav võtta vabaks, et mõnusasti rammestunud keha saaks puhkust ja ennast restartida.

Saunal on Eesti kultuuris ja pärimuses oma kindel koht. Saun on olnud läbi sajandite eestlaste pühapaik. Saunas sünniti, ravitseti haavu, tervendati ja mõeldi elu üle järele. Saun on see koht, kus Eesti inimene lõõgastub, leiab sisemise tasakaalu ja väe.

Ka tänapäeval kasutab eestlane sauna jätkuvalt lõõgastumiseks ja pingetest – nii füüsilistest kui ka vaimsetest – vabanemiseks.

Paljude haiguse puhul võib saunaskäimine enestunnet parandada – leevendab erinevaid hingamisteede hädasid nagu astma ja bronhiit. Kõrgenenud vererõhku aitab saunatamine kontrolli alla saada. Eriti tõhus on saun lihaste ja liigeste jäikuse korral, ka erinevad pingevalud saavad saunas leevendust.