Kaaniravi põhineb tema võimel leida keha energiameridiaanide stimuleerimist vajavad punktid ning 400l tervendaval ensüümil, mida kaan laseb verre.

Kaaniravil on väga vähe vastunäidustusi ja abi saab pea aegu kõikide
haiguste puhul, see toimib ka profülaktiliselt vere paksenemise ja paljude
muude tervisehädade vastu.

Kaane on kasutatud raviks üle 30 sajandi. Selles ravimeetodis on olnud tõuse ja langusi ja õitseajaks võib pidada 18-19 saj. Kaane ei ole kasutatud mitte üksnes raviks vaid ka mitmete haiguste profülaktikaks. On püütud saavutada ka kosmeetilist effekti pannes kaane kõrva taha, andmaks põskedele puna ja silmadele läiget.

On olnud aegu, kus kaanid tulevad meelde vaid eriti raksete haigusjuhtude puhul, kus tavameditsiin enam aidata ei oska ja entusiastlikud terapeudid panevad ravimatu haige jälle imeloomaga jalule.

Vana tõhusa ravivahendi – apteegikaani puhul ei ole vaja karta kõrvaltoimeid nagu sünteetiliste ravipreparaatide puhul. Peale selle ei aima me üldjuhul, kui suurt kasu kaaniga üht haigust ravides kogu meie keha saab.

Mõnd “kõrvalnähtust” võite siiski kohe märgata – uni ja isu paranevad, tuju tõuseb, meel muutub rahulikuks. Midagi muutub varjatumalt: ainevahetus normalisserub, immuunsüsteem aktiveerub. Hukuvad paljud veresoonkonna – ja verehaigused ja põletikulised protsessid Kaan on imeravim – seda tõestavad pikaajalised teaduslikud uuringud. Ta on tunnistatud bioaktiivsete ainete tasakaalustatud kogumit tootvaks “farmatseutiliseks minivabrikuks” Kaani süljes on palju fermente millest tänapäeva teadus oskab järgi teha vaid üht – hirudiini. 

Mida kaani sülg sisaldab?

Hirudiini, Calliini, Destabliaasi, Egliini, Bdelliini , XA faktori inhibiitor, Kalligreiini inhibiitor, Kinaas, Kollagenaas,Triglütseridaas ja veel umbes 140 erinevat teadaoleva ja läbi uuritud fermenti., mis kõik tegelevad teie tervise parandamisega otseselt või kaudselt. Nagu juba aru võis saada, on kaanid mitmel moel kasulikud. Lühidalt kokku võttes, teevad nad korda teie vere, vähendavad trombe, parandavad veresoonte seinu, ravivad põletikke, alandavad vererõhku, vähendavad valu, lõhustavad rasvu, alandavad toonust, kolesterooli, on antibakteriaalsed, noorendavad, reflekse ja energeetikat parandavad.

Kaan ravib või leevendab kõiki haigusi.

Parim on kaani toime

 • Südame veresoonkonna haigused
 • Hingamisteede haigused
 • Mao-seedetrakti haigused
 • Tugi- ja liikumisaparaadi haigused
 • Kirurgilised haigused
 • Neuroloogilised haigused
 • Kuse- ja suguteede haigused
 • Nina-, kõrva-, kurguhaigused
 • Endokriinsüsteemi haigused
 • Stomatoloogilised haigused
 • Psühholoogilised probleemid

Kliendi meelespea!

Kaaniravile tulles peab nahk olema puhas, mitte kasutada lõhnavaid duššigeele. Eelnevalt ei tohi kasutada salve, kreeme ja parfüüme. Vahetult enne kaaniravi ei tohi tarbida alkoholi. Päev enne ja pärast kaaniravi ei ole soovituslik kasutada verevedeldajat.
Hirudoteraapia on tõsine protseduur, mis nõuab patsiendilt erilist tähelepanu ja tõsist suhtumist.
Kohas, kus asusid kaanid, võib olla turse, palavik, valu, verejooks kuni 48 tundi, nahakihelus, nahapunetus, paistetus. Samuti temperatuuri kõrgenemine, vererõhu kõrgenemine või madaldumine, nõrkus, külmavärinad jne. Oluline on juua rohkelt vedelikku (taimeteed, puhast vett).
Organismi individuaalsed erisused võivad samuti tekitada reaktsiooni, mis väljendub vanadelt latentselt põletike ägenemises. Pole vaja seda karta, sest kõik ülalnimetatu on kaanisülje toime tulemus, mis läheb üle 2-3 päeva pärast.

Võib käia dušši all, kuid vanni võtmine ja (leili) saunas või basseinis käik on lubatud vaid pärast verejooksu täielikku peatumist.
Ravikuuri kestel tuleb pidada psühholoogilist ja füüsilist rahu.
Kaanid on ühekordseks kasutamiseks ja peale kasutamist kuuluvad hävitamisele.

Haavahooldus:

Kaani hammustuse haav veritseb 24-48 tundi, see on loomulik nähtus. Kaani hammustus on steriilne. Pärast esialgse plaastri eemaldamist puhastada haava antiseptilise vahendiga ja katta haav väiksema plaastriga. Kaanide panemise kohti ei tohi kõvasti sügada, et vältida infektsiooni sattumist haava. Naha kiheluse kergendamiseks võib puhastada haava nõrga piirituse- või soolalahuse, saialilletinktuuri või Traumeeli salviga.