kaaniravi-top 10 haigust

 

Kaaniravi on see, millest on teenimatult vähe räägitud. Kaanid on olnud inimkonna teenistuses parimate tohtritena juba üle 30 sajandi. Kui tablettide kõrvalmõjud on enamjaolt negatiivsed, siis kaanide puhul tähendab kõrvalmõju seda, et paraneb ka uni, närvisüsteem töötab paremini, seedimine korrastub, vererõhk normaliseerub ja kaob hulk seisundeid, mis on olnud ebameeldivad.

Nii nagu enamuse heade asjade puhul, on ka kaanide puhul kindlad haigused, mille puhul antud ravi rohkem kasutust leiab. Olen top 10 valiku teinud, mitte kaanide võimekuse järgi, vaid pigem selle järgi, kui paljud klientidest, mingi probleemiga kohal käivad ja abi saavad.

1. kaaniravi Kõrge vererõhu puhul

   Kaaniravil on kõrgele vererõhule biokeemiline ja füüsikaline toime. Kaan mitte ainult ei paranda,vaid alandab vererõhku, paraneb kudede ja veresoonte läbilaskevõime. Selle eest hoolitseb kaani süljes olev aine nimega hüaluronidaas. Koos sellega paraneb ka ravimite toime.

kaaniravi

2. Veenilaiendid

 Kaani süljes leiduv hirudiin vedeldab verd, sellega paraneb voolavus ja koed saavad O2 ja toitaineid paremini kätte, orgelaas – järjekordne kaani süljes leiduv aine – vähendab vere paisu seega väheneb klappidel koormus, Kollagenaas suurendab veresoonte seinte elastust ja vastupidavust. Kaanisüljes leiduvad ained on ka põletikuvastased, valu ja turset alandavad.

3. kaaniravi Glaukoomiga

   Aktiviseerib ainevahetuse protsesse, on valuvaigistav ja põletikku alandav. Peaaegu koheselt alandab ka silma siserõhku ning turseid. Silmas on ühed peenemad veresooned, kaaniravi parandab mikrotsirkulatsiooni silmas, mille tõttu silmanärv saab paranenud verevarustuse toimel rohkem toitaineid.

4. Südamehaigused

  Kaanide süljes olevad ained parandavad vereringet, teevad vere vedelamaks. Alanevad tursed ja väheneb venoosne- ja lümfipais, veresoonte seinad puhastuvad ja trombid lõhustuvad. Verevoolu kiirus suureneb, paraneb südamelihaste toitumus ja O2 varustatus. Lihased ja veresooned lõõgastuvad. Kaaniravi on ka valuvaigistav

5. Troofilised haavandid

   Kaaniravi parandab haavandi piirkonnas verevarustust, selletõttu paraneb kudede toitumus ja  põletik paraneb kiiremini. Orgelaas on põletiku vastane, alandab turset ja blokeerib edaspidised põletikulised protsessid

6. Igemepõletik

  Kaanisüljes olevad ained parandavad verevarustust, puhastavad verd, ravivad põletikku. Tihtilugu pannakse igemepõletiku puhul kaan suhu, oste igeme peale, leevendus on väga kiire.

7. Hormonaalsed häired

  Kaaniravi on siin täiendav ja abistav teraapia. Ainevahetusprotsessid taastuvad ja hormonaalne  ja immuunsüsteem reguleeruvad. Närvisüsteem rahuneb. Vallanduvad organismi sisemised reservid. Väheneb ravimite toksiline toime ja neist tekkinud kõrvalnähud.

8. Migreen ja teised peavalud

  Kaaniravi toime on kompleksne kuid lähtudes peavaludest parandab kaaniravi ajuverevarustust  mikrokapillaarsel tasandil, lahenevad ajuveresoonte spasmid, paraneb veresoonte seinte elastsus ja vastupanu.

9. kaaniravi Psoriaasi, nahaekseemide puhul

 Kaaniravi on antiallergiline, koos raviga väheneb sügelus ja ärritus. Normaliseerub kahjustatud piirkonna verevarustus, kaanisüljes leiduv kollagenaas aitab kaasa uute naharakkude moodustumisele. Korrastub immuunsüsteem,


10. kaaniravi Gastriidi ja refluksiga

 Kaanid omavad põletikuvastast ja valuvaigistavat toimet, tugevdavad maolihast, organ puhastub  šlakkidest ja toksiinidest. Kaanisülje fermendid hävitavad patoloogilise mikrofloora. Kollagenaas soodustab haavandite kokkukasvamist

See ei ole muidugi kaugeltki kõik kuid oleme ära toonud väikese osa peamistest ja kõige sagedamini esinevatest kaebustest, mida kaanide abiga leevendada oleme saanud.1 thought on “kaaniravi-top 10 haigust”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEesti