Saunateraapia

Saunateraapia

Saunateraapia ei ole mitte pelk saunaskäik, vaid see on palju enamat. See on töeline saunanauding mille sarnast te ei ole enne kogenud, parim ja võrreldamatu ühegi teise saunakogemusega.

Me kasutame keset Tallinna privaatset puuküttega sauna Ristiku tänaval.. See tähendab, et olete seal saunas üksi, teiega koos on ainult terapeut.

Et sauna mõju veelgi tõhustada, pakume meie mitte lihtsalt sauna, vaid saunateraapiat. Meie saunameistrid pakuvad teile tõelise saunaelamuse:

Kõigepealt aetakse kere saunalaval kuumaks, siis tuleb väike jahutus. Taas lavale, kus saunaline heidab kõhuli ja tema nahka kooritakse looduslike segudega. Seejärel viheldakse mõnusas rahulikus tempos erilise vihtlemistehnikaga, mis kuumutab liigesed ja lihased hästi läbi ning viib saunalise meditatiivsesse teavusseisundisse. Kui on soovi saab peale vihtlemist hüpata külma vette, et seejärel vanade eestlaste kombel lendama minna. Lendamise tunde tekitab temperatuuride järsk vaheldumine ja pikali olles kaob keha taju ning tekibki tunne, et lendate.

Peale seda saab võtta vastu meemassaaži otse saunalaval, mis selleks korraks ei ole enam nii kuum vaid lõõgastavalt soe.

Kõikide lavaprotseduuride vahel on võimalik mõnusalt lõõgastuda meie sauna eesruumis ning juua tassikese saunateed või vett.

Saunateraapia järgne päeva osa on soovitav võtta vabaks, et mõnusasti rammestunud keha saaks puhkust ja ennast restartida.

Saunateraapia on hea ravitseja ka erinevate tervisemurede puhul

Saunal on Eesti kultuuris ja pärimuses oma kindel koht. Saun on olnud läbi sajandite eestlaste pühapaik. Saunas sünniti, ravitseti haavu, tervendati ja mõeldi elu üle järele. Saun on see koht, kus Eesti inimene lõõgastub, leiab sisemise tasakaalu ja väe.

Ka tänapäeval kasutab eestlane sauna jätkuvalt lõõgastumiseks ja pingetest – nii füüsilistest kui ka vaimsetest – vabanemiseks.

Paljude haiguse puhul võib saunaskäimine enesetunnet parandada – leevendab erinevaid hingamisteede hädasid nagu astma ja bronhiit. Kõrgenenud vererõhku aitab saunatamine kontrolli alla saada. Eriti tõhus on saun lihaste ja liigeste jäikuse korral, ka erinevad pingevalud saavad saunas leevendust. Saun on kasulik ka siseorganite hädade korral sest kuum viht ja erilised vihtlemistehnikad ning õige taimede valik viha siise annab hea võimaluse tervenemiseks.’

Saunateraapia tellimisel saadetakse teile ettemaksu arve ja broneering kinnitatakse peale ettemaksu laekumist.

Broneeringut ei ole võimalik teha meie broneerimissüsteemis vaid tuleb eelnevalt kokku leppida telefoni või meili teel. Helista meile 5066020 Kirjuta info@maavagised.ee

etEesti