Kaaniravi

Hirudotherapy

Hirudotherapy on tänapäeval üks tõhusamaid ravisid, millel kahjulikud kõrvaltoimed puuduvad. Kaanid ravivad pea kõiki haigusi ja sobivad igas vanuses lapseeast kuni raugani. Parim on kaaniravi verega seotud haiguste puhul nagu kõrge vererõhk, trombi oht, südame-veresoonkonna haigused, samal ajal võtab kaaniravi alla põletikud ja vabastab valust. Võimalus terveneda läbi kaanide on enamuse haiguste puhul.

Kaaniravi põhineb tema võimel leida keha energiameridiaanide stimuleerimist vajavad punktid ning 400l tervendaval ensüümil, mida kaan laseb verre.

Kaaniravil on väga vähe vastunäidustusi ja abi saab pea aegu kõikide
haiguste puhul, see toimib ka profülaktiliselt vere paksenemise ja paljude
muude tervisehädade vastu.

Kaane on kasutatud raviks üle 30 sajandi. Selles ravimeetodis on olnud tõuse ja langusi ja õitseajaks võib pidada 18-19 saj. Kaane ei ole kasutatud mitte üksnes raviks vaid ka mitmete haiguste profülaktikaks. On püütud saavutada ka kosmeetilist effekti pannes kaane kõrva taha, andmaks põskedele puna ja silmadele läiget.

On olnud aegu, kus kaanid tulevad meelde vaid eriti raksete haigusjuhtude puhul, kus tavameditsiin enam aidata ei oska ja entusiastlikud terapeudid panevad ravimatu haige jälle imeloomaga jalule.

Vana tõhusa ravivahendi – apteegikaani puhul ei ole vaja karta kõrvaltoimeid nagu sünteetiliste ravipreparaatide puhul. Peale selle ei aima me üldjuhul, kui suurt kasu kaaniga üht haigust ravides kogu meie keha saab.

Mõnd “kõrvalnähtust” võite siiski kohe märgata – uni ja isu paranevad, tuju tõuseb, meel muutub rahulikuks. Midagi muutub varjatumalt: ainevahetus normalisserub, immuunsüsteem aktiveerub. Hukuvad paljud veresoonkonna – ja verehaigused ja põletikulised protsessid Kaan on imeravim – seda tõestavad pikaajalised teaduslikud uuringud. Ta on tunnistatud bioaktiivsete ainete tasakaalustatud kogumit tootvaks “farmatseutiliseks minivabrikuks” Kaani süljes on palju fermente millest tänapäeva teadus oskab järgi teha vaid üht – hirudiini. 

Mida kaani sülg sisaldab?

Hirudiini, Calliini, Destabliaasi, Egliini, Bdelliini , XA faktori inhibiitor, Kalligreiini inhibiitor, Kinaas, Kollagenaas,Triglütseridaas ja veel umbes 140 erinevat teada olevat ja läbi uuritud fermenti, mis kõik tegelevad teie tervise parandamisega otseselt või kaudselt. Nagu juba aru võis saada, on kaanid mitmel moel kasulikud. Lühidalt kokku võttes, teevad nad korda teie vere, vähendavad trombe, parandavad veresoonte seinu, ravivad põletikke, alandavad vererõhku, vähendavad valu, lõhustavad rasvu, alandavad toonust, kolesterooli, on antibakteriaalsed, noorendavad, reflekse ja energeetikat parandavad.

Kaan ravib või leevendab kõiki haigusi.

Kaaniravi toime on parim

 • Südame veresoonkonna haigused
 • Hingamisteede haigused
 • Mao-seedetrakti haigused
 • Tugi- ja liikumisaparaadi haigused
 • Kirurgilised haigused
 • Neuroloogilised haigused
 • Kuse- ja suguteede haigused
 • Nina-, kõrva-, kurguhaigused
 • Endokriinsüsteemi haigused
 • Stomatoloogilised haigused
 • Psühholoogilised probleemid
en_GBEnglish (UK)