Sääsetõrjevahend

4,00 

Availability: 2 laos

Kategooria:

Sääsetõrjevahend on mõnusa lõhnaga, oleme kasutanud ainult eeterlikke õlisid ja teinud selle sääsetõrjevahendi alkoholi baasil. Nii saab seda pihustada ka riiete peale ja ei pea kartma õliseid jälgi. Alles jääb vaid lõhn, mis sääskedele ei meeldi.

On vana tuntud tõde, et sääsed ei armasta nelki ja tsitruselisi. Samas suvel tuleb olla tsitruselistega ettevaatlik, eriti kui on paljus ihu ja väljas paitab päike. Siis nendega liialdada ei tasu sest nahk võib muutuda liigselt tundlikuks. Samas õhtul lõkke ääres istudes on selline sääsetõrje igati sobilik.

Tuleks meeles pidada, et eeterlikud õlid ei püsi nii kaua riietel kui sünteetilisd lõhnad, eriti kergesti lenduvad tsitruselised, selle tõttu tuleb looduslikku sääsetõrjet kanda riietele tihedamalt kui teisi.

Sääski meelitavad ligi lillelõhnad ja ka puuviljalõhnad, kui oled eelnevalt kasutanud parfüümi, mis neid sisaldab või lõhnavat duššigeeli siis ei pruugi sääsetõrje sind aidata. Samuti toimivad eeterlikud õlid iga inimese nahal erinevalt ja mis ühele mõjub hästi see ei pruugi teise nahal nii tulemuslik olla.

Et suurendada sääsetõrjevahendi tõhusust saad lisaks omalt poolt kanda tumedaid riideid sest hele meelitab samuti sääski ligi.

Maavägiste sääsetõrjevahend õhtuseks ajaks või riietele kandmiseks sisaldab  nelgi, sidruni-heina ja lavendli eeterlikke õlisid, ning alkoholi ja vett.

Täienda ka enda sääsetõrjevahendite kogu meie päevase õlibaasil oleva sääsetõrjevahendiga.

 

etEesti