Haavasalv 25ml

7,00 

Availability: 3 laos

Kategooria:

Haavasalv 25ml  on väga sarnane Višnevski salvile. Maavägiste haavasalvi ja Višnevski salvi  puhul on  eristuv peal hoidmise aeg.  Seda salvi võib kanda otse lahtisele haavale, põletustele, mädanikele, umbes sõrmedele jne.

Haavasalv sisaldab peamise paksendajana shea võid, nii ei jää salv umbse kihina nahale, vaid laseb haaval hingata ja paranemine toimub ka rasketel haavadel mõne päevaga. Koostises on klassikalised Višnevski salvi ained nagu kseroform, kasetõrv ja riitsinusõli.

Kasetõrva omadused on juba iidsest ajast tuntud nahahaiguste,valu ja turse ravimisel.

Kseroform on kootava kuivatava ja antiseptilise omadusega.

Kastoor ehk riitsinusõli, mis on põletikku leevendav ja antioksüdantne, kasutusel olnud sajandeid oma raviomaduste tõttu. Ritsinoolhape takistab bakterite kasvu, kaitseb pärmseente ja viiruste eest.

Paksendajana kasutatud shea või sisaldab A, E, F vitamiine ja rasvhappeid ja sel on põletikuvastased ja nahka parandavad omadused.

Kasulikud omadused on ka mesilasvahal, mida selle salvi puhul on kasutatud vähesel määral, et vältida kileja kihi teket haavale aga hoida toote konsistents siiski tugevam ja paksem.

Haavasalv tekitab kudede verevarustusele  mikrotsirkulatsiooni ja selle tulemusena kiireneb kuded uuenemine.

Vastunäidustused: ei soovitata  tugevate neerukahjustuste puhul, samuti ükskõik millise komponendi vastu ülitundlikkuse puhul

Kasutamine:

kanda kahjustatud naha pinnale kolm korda päevas. Haavale kandmisel kasutada sidet ja fikseerida see. Salv võib määrida.

Kasutatakse ka günekoloogiliste põletike leevendamiseks, sellisel juhul viiakse salv tampooniga probleemkohta, kasutus 1 kord nädalas.

Hemorroidide puhul kanda salv marliga lokaalselt hemorroidi peale ja fikseerida, mähist vahetatakse iga 12 tunni järel.

OLukorra halvenemisel tuleb võtta ühendust arstiga, kui kahtlete kas see salv teile sobib siis konsulteerige enne arstiga.

 

Haavasalv 25ml

etEesti