looduskosmeetika

Looduskosmeetika

Maavägiste looduskosmeetika on käsitööna valmistatud. Partiid on väikesed ja see tagab alati värske toodangu. Valmistame kreeme, salve, teesid, tinktuure, seepe ja tahkeid šampoone, hiljuti on lisandunud ka puhastustooted.

Looduskosmeetikas kasutatav tooraine

Tooraine mida kasutame on meie poolt korjatud või kasvataud Eestis. Niiviisi saame tagada toote täieliku puhtuse. Kasutame ka eksootilisemaid koostisosasid nt shea või, kookos rasv, oliivõli jne, nende puhul jälgime toote puhtust. Kreemides ja salvides on tooraine koostisesse hoolega läbimõeldud, et kasu tarbijale oleks võimalikult suur. Lähtume iga toota tooraine valikul selle eesmärgist, kui salvi eesmärk on põletikku vähendada siis teevad seda kõik koostisained, mis on salvi lisatud ka rasvaine on sel juhul nahka rahustav ja põletikku vähendav. Samuti jälgime koostisainete tasakaalu ka seepides ning kõigis muudes toodetes.

Looduskosmeetika sobivus erinevatele nahatüüpidele

Meil müüdav looduskosmeetika tuleb koos toote garantiiga. See tähendab, et kui sulle meilt ostetud toode ei sobi saad selle ringi vahetada millegi muu vastu. Lisaks on võimalus, et kui meie toodetest midagi ei sobi: telli endale oma individuaalne toode just sellise koostisega, mis sinu eesmärke täidab. sa ei pea ise teadma muud kui seda, millist tulemit kreemi või salvi kasutamisel soovid, koostisained paneme meie ise kokku.

etEesti