Veenikreem 50ml

6,00 

Availability: 1 laos

Kategooria: Silt:

Veenikreem on mõeldud väsinud ja valutavatele jalgadele ja on eriti sobilik veenilaienditest tingitud jalavaevuste puhul.

Siin on kasutatud parimad koostisosad meie loodusest valutavate ja väsinud jalgade abistamiseks. Kastani õie ja valge sireli tõmmis ning õli on põhikomponendid. Need on tuntud veenilaiendite ja põletike leevandajatena, Hobukastanit kasutatakse vereringe ja veresoonkonna haiguste raviks. See omab põletikuvastast toimet, on verd vedeldav ja tugevdab veenide ja kapillaaride seinu, soodustab ka verevalumite paranemist. Valget sirelit kasutatakse erinevate nahahädade, kaua paranevate haavade ja verevalumit samuti veenilaiendite ravis, kuna parandab vereringet ja veenide seinu.

Kasutatud on ka veenipõletike leevendavaid eeterlikke õlisid ning jahutavat toimet omavat mentooli ning piparmündi eeterlikku õli.

Parema toime saamiseks kanda jahutav jalakreem jalgadele suunaga alt üles kolm korda päevas, lisaks võiks teha kuuri sobiva ravimatime tinktuuriga, kas hobukastaniõie tinktuur või valge sireliõie tinktuur. Tuleb meeles pidada, et sisse võetavad ega peale määritavad taimsed segud ja ravimid ei võta ära veenilaiendeid vaid nende eesmärk on leevendada vaevusi, mis on neist tekkinud.

Peamised vaevused on tingitud isegi mitte otseselt veenilaienditest vaid veenipõletikust. Lõõgastav jalakreem sobib seega vaevuste puhul, mida võib kirjeldada raske just kui tina täis tundega jalgades. Samuti  põletava tundega, kui jalad pakitsevad või tekib trepist üles minnes tunne, et peate istuma. Sellisel juhul võib teil olla veenipõletik ja  lõõgastav jalakreem leevendab sellest tingitud vaevusi kui seda kasutada nii nagu eelpool on kirjeldatud.

meil on müügil ka suurem purk 100ml