ruumirent

Teraapiaruumi rent

Teraapia ruumi rent Maavägistes on mõeldud iga ala terapeutidele. Meie keskuses on võimalik lisaks teraapiatoale kasutada ka ooteala, pakkuda vett ja teed. Vajadusel saab kasutada dušširuumi ja loomulikult ka tualetti. Rendihinnas on ka küünlad. Töövahendid tuleb igal terapeudil ise tuua, sh ka rätikud, paberid, õli vm.

Teraapiaruum – pruun tuba

Teraapiaruum

Image 1 of 6

pruuni toa rent sisaldab järgmisi vahendeid

Meie rendiruumis on kaks tugitooli, kušett, massaažimatt ja massaažilaud, muusikakeskus, milles saab kasutada USB, CD või ühendada välise seadmega. Teraapiatoas on ka väike kapp kuhu on võimalik pidevatel kasutajatel jätta oma töövahendid, et neid ei peaks alati kaasas kandma. Meie eesruumis saab peale teraapiat mõnusalt lõõgastuda ja juua teed. Tee on keskuse poolt. Meie poolt on ka teeküünlad ja igas toas on piisavalt küünla aluseid, et luua õdus õhkkond.

teraapiaruum roheline tuba

Roheline tuba on samuti uksega eraldatud ja privaatne. Seal toas on massaažimatt ja massaažilaud. Kasutada saab küünlaid. Nii nagu teisegi ruumi puhul on siin võimalik kasutada ka eesruumi, tualetti ja dušširuumi.

Mis moodi saad kasutada teraapiaruumi renti Maavägistes ja kellele see mõeldud on?

Kui soovid rentida vaid korra siis kirjuta või helista meile. info@maavagised.ee, tel: +372 5066020. Kui oled juba end piisavalt sissetöötanud ja soovid rohkem või pidevalt rentida siis oleme sulle selle väga lihtsaks teinud. Broneerimine käib online süsteemis , selleks kasutame Skedda platvormi. Nii näed ööpäevaringselt, kas sulle sobival ajal on ruum vaba ja saad selle endale kiirelt kinni panna.

Hinnad teraapiaruumi rendil

1 tund 6 €
1,5 tundi 8 €
2 tundi 10 €
2,5 tundi 12 €
3 tundi 14 €
3,5 tundi 16 €
4tundi 18 €
päev 20 €

%d bloggers like this: