Teraapiaruumi rent

Teraapia ruumi rent Maavägistes on mõeldud iga ala terapeutidele. Meie keskuses on võimalik lisaks teraapiatoale kasutada ka ooteala, pakkuda vett ja teed. Vajadusel saab kasutada dušširuumi ja loomulikult ka tualetti. Rendihinnas on ka küünlad. Töövahendid tuleb igal terapeudil ise tuua, sh ka rätikud, paberid, õli vm.

Teraapiaruum – mudimistuba

mudimistoa rent sisaldab järgmisi vahendeid

Meie rendiruumis on tool, laud ja massaažilaud, kõlar USB pulga jaoks. Teraapiatoas on ka väike kapp kuhu on võimalik pidevatel kasutajatel jätta oma töövahendid, et neid ei peaks alati kaasas kandma. Meie eesruumis saab peale teraapiat mõnusalt lõõgastuda ja juua teed. Tee on keskuse poolt. Meie poolt on ka teeküünlad ja igas toas on piisavalt küünla aluseid, et luua õdus õhkkond.

teraapiaruum pärimustuba

Pärimustuba on samuti uksega eraldatud ja privaatne. Seal toas on massaažimatt ja massaažilaud., kaks tugitooli, laud, kapp ja ka vann. Kasutada saab küünlaid ja muusikakeskust USB ja CD võimalusega. Nii nagu teisegi ruumi puhul on siin võimalik kasutada ka eesruumi, tualetti ja dušširuumi.

Mis moodi saad kasutada teraapiaruumi renti Maavägistes ja kellele see mõeldud on?

Kui soovid rentida vaid korra siis kirjuta või helista meile. info@maavagised.ee, tel: +372 5066020. Kui oled juba end piisavalt sissetöötanud ja soovid rohkem või pidevalt rentida siis oleme sulle selle väga lihtsaks teinud. Broneerimine käib online süsteemis , selleks kasutame Skedda platvormi. Nii näed ööpäevaringselt, kas sulle sobival ajal on ruum vaba ja saad selle endale kiirelt kinni panna.

Hinnad teraapiaruumi rendil

 

 

1 tund   6 €
1,5 tundi   8 €
2 tundi   10 €
2,5 tundi   12 €
3 tundi   14 €
3,5 tundi   16 €
4tundi   18 €
päev   20 €