Holistilise regressiooniteraapia protsessi on haaratud inimene tervikuna, sest holistilised rännakud sisemaailma võimaldavad töötada nii keha, meele, hinge kui vaimuga. Holistilistel rännakutel uurivad kliendid oma sisemaailma ja leiavad minevikust üles oma probleemide algpõhjused, ning töötavad läbi olukorrad, kust hädad alguse on saanud. Nii vabastatakse minevikus kinnikiilunud tunde- ja mõttemustred, inimesed jõuavad iseendale lähemale ja ka tervenevad.

Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on teraapia „normaalsetele“ ja tugi õnneliku elu loomisel. Me oleme harjunud pingutama ja „välja kannatama“, aga elu ei pea olema kannatus. HRT eesmärgiks on inimeste toetamine, et „normaalselt“ tavapärane elu asendada optimaalsega.

 • Optimaalne on elu, kus on heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. See on elu, mida elatakse täiel rinnal, nautides, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.
  • Holistiline nelik  – neli kolmetunnist seanssi kahe nädala jooksul.
  • Üksikseanss – tutvumiseks või jätkuks nelikule

  Miks pöörduda?

  Miks pöörduda just holistilise regressiooni terapeudi poole?

  Kui sa usud,

  • et peale keha, tunnete ja mõtete on sul ka hing …
  • et sa saad keha tervendada oma vaimuenergia abiga …
  • et kõik on kõigega seotud ja sina ise oled suure Terviku osa …
  • et su areng ei ole alanud su praeguse eluga ja jätkub ka siis, kui sa sellest elust lahkud …

  … siis sa oled õiges kohas. Kui sa tahad

  • elukvaliteedi kasvu, rohkem rõõmu ja loomingulisust …
  • et su intuitsioon sind su elus rohkem aitaks …
  • tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi …

  … siis sa võid abi saada.

Nõustamine

Arutame, mis on kitsaskohad sinu elus, miks sinu jaoks ei ole olnud võimalik jõuda täieliku rahuloluni sind huvitavas valdkonnas ja mida sa saaksid enda jaoks ära teha. Nõustamisprotsessi on kaasatud aegajalt ka harjutusi ja ülesandeid, millede tegemine aitab sind lähemale sinu eesmärgile.

Selle protsessi käigus saab tegeleda kõigi eluvaldkondadega ja neis muutmist vajavate asjadega, piiranguid ei ole. Aitan sul mõista, kus sa täna asud, mis on selle põhjustanud ja kuidas edasi minna.

Nõustamisel on vestluse osa 1 tund ja praktiliste harjutuste jaoks võiks varuda veel 30 minutit

Eelmise elu rännak

Eelmise elu regressioon ehk rännak eelmistesse eludesse aitab lahendada kitsaskohti siinses elus, saada informatsiooni oma elueesmärgi kohta, lahendus ja abi erinevatele terviseprobleemidele, leida lahendusi ning mõistmist suhteprobleemidele.

Regressiooniga on võimalik tervendada nii füüsilist kui ka emotsionaalset. Regressiooni kaudu uuritakse oma eelmist elu või ka mitmeid eelmisi elusid ning tervendatakse need. Tihti on abi juba pelgalt mõistmisest kust problem on alguse saanud. Regressiooni kogemus on võimas tervendaja erinevatele probleemidele, mis ei allu traditsioonilistele tervendusmeetoditele.

Regressiooni teraapia käigus klient näeb ja kogeb eelmist elu kuni surma hetkeni. See kogemus annab sügava mõistmise elule ning annab võimaluse ka käesoleva elu ringi vaatamiseks ja mõistmiseks hoopis teise pilguga.

Eelmise elu regressioon võib olla üldine, kus kliendil on huvi selle vastu, kes ta on olnud eelmises elus või regressioon võib olla ka kindlale eesmärgile suunatud, mis võib näiteks olla seotud mingi kindla koha, isikuga, terviseprobleemi, suhetega või mõne muu spetsiifilise küsimusega.