Eelmise elu rännak

Eelmise elu rännak ehk regressioon eelmistesse eludesse aitab lahendada kitsas kohti siinses elus, saada informatsiooni oma elueesmärgi kohta, lahendust ja abi erinevatele terviseprobleemidele, leida lahendusi ning mõistmist suhteprobleemidele.

Eelmise elu rännak, regressiooniteraapia

Regressiooniga on võimalik tervendada nii füüsilist kui ka emotsionaalset keha. Regressiooni kaudu uuritakse oma eelmist elu või ka mitmeid eelmisi elusid ning tervendatakse need. Tihti on abi juba pelgalt mõistmisest, kust probleem on alguse saanud. Regressiooni kogemus on võimas tervendaja erinevatele probleemidele, mis ei allu traditsioonilistele tervendusmeetoditele.

Regressiooniteraapia käigus klient näeb ja kogeb eelmist elu kuni surma hetkeni. See kogemus annab sügava mõistmise elule ning annab võimaluse ka käesoleva elu ringi vaatamiseks ja mõistmiseks hoopis teise pilguga.

Eelmise elu rännak võib olla üldine, kus kliendil on huvi selle vastu, kes ta on olnud eelmises elus või regressioon võib olla ka kindlale eesmärgile suunatud, mis võib näiteks olla seotud mingi kindla koha, isikuga, terviseprobleemi, suhetega või mõne muu spetsiifilise küsimusega.