Valusalv

10,00 

Availability: 2 laos

Kategooria:

Valusalv on kahes osas toimiv salv, mis esmalt leevendab koheselt valu omades soojendavaid ja valu vaigistavaid omadusi ning kuurina kasutusel aitab ravida ka liigesvalu ja lihasvalu taastab vigastusi ning leevendab põletikke.

Valusalv sisaldab endas kõiki imelisi komponente mis on saadaval meie enda looduses kui ka eksootilisemates paikades kasvavate taimede koostisosi.

Õlide ja rasvade osa on pärit siit Eestist ja peamised rasvained on karu- ja hanerasv. Esimese raviomadusi tunti juba sajandeid tagasi nii meil Eestis kui ka kaugemates maades nagu Tiibet, Korea, Hiina, Põhja-Ameerika jne. Karurasv on hea lihasvalude puhul, ja on ka imeline naha toitja. Sisaldab: A- ja B- rühma vitamiine (B1, B2, B3, B4, B12), sh Omega-3, Omega-6 ja Omega-9 ning muid inimkehale kasulikke aineid.

Hanerasv on soojendava toimega ja sobib kõikjale kus vaja kudet soojendada ja nahka pehmendada.

Lisaks on kasutusel hulgaliselt õlisid nende seas sookailu õli, mida on edukalt kasutatud lihas, liigesvalude ja ka närvihädade korral. Varemerohu õli mis soodustab vereringet, alandab paistetust, vähendab valu. Varemerohu ladinakeelne nimi tähendab #kokku kasvama” ja varemerohi uuendabki kudesid, Eestis on seda taime luukudujaks nimetatud. Varemerohi aitab leevendada liigesehäireid, radikuliiti, lihaspingeid, leevendab traumast ja lihaspingest tingitud vaevusi, aitab kudedel taastuda.

Lisaks on kasutatud vähesel määral punase kärbseseene tinktuuri, millel on imetabased omadused liigesevalude korral.

Kiired valuleevendajad on nelgi ja kadakamarja eeterlikud õlid. Mõlemad on tuntud valuvaigistid, lihaseid lõõgastavad lavendel, sidrun ja must kuusk ühtlasi on viimased kaks ka head lihasvalude puhul. Naha aitab pehme ja elastse hoida ylang-ylangi eeterlik õli koos ellpool mainitud karu ja hanerasvaga.