Maasika huulepulk

2,50 

Laost otsas

Kategooria:

Maasika huulepulk – mis saab olla parim, kui läbi aasta maitsed ja tunned maasikat. Meie maasika huulepulk sisaldab kõiki häid koostisosi nagu kakaovõi, kanepiseemne õli, sheavõi, mesilasvaha. Maasikaseks teeb selle maasika maitseõli, mis tähendab, et huuli lakkudes tunned sa ka maasikamaitset. Ka huulepulga värvus on kaunilt roosa, kuid teadma peab, et selle kerge sädelus ja roosa toon võivad edasi kanduda ka sinu huultele see tähendab, et Maasika huulepulk on kergelt tooniv.

Kohe siin võiks mainida, et kuna see hügieeniline huulepulk sisaldab nii palju häid asju on sel ka kergelt ravivi toime.

Kakaovõi

Kakaovõi sisaldab palju looduslikke ühendeid mida nimetatakse fütokemikaalideks. Need mikroelemendid parandavad vere  liikumist nahka aeglustades seeläbi naha vananemisprotsesse ja kaitstes seda UV kiirguse eest.

Kuna kakaovõi sisaldab suures koguses kasulikke rasvu on sellel tihkem ja mõnusam konsistents kui teistel niisutajatel. Sellega sarnane on shevõi. mida selles huulepulgas on samuti kasutatud

Sheavõi

Sheavõid on Aafrikas kasutatud juba  tuhandeid aastaid. See niisutab ja pehmendab hästi nahka ja sisaldab palju seebivees mittelahustuvaid ühendeid, mis aitab sel püsida nahakihtides pikemat aega.

Sisaldab A ja E, F ja K-vitamiine. Muutes naha pehmeks, siledaks, leevendades päikesekahjustusi ja toimides ka üldise naha noorendajana.

Kanepiseemneõli

Kanepiseemneõli on olnud populaarne ammustest aegadest erinevates kosmeetikatoodetes kuna parandab, ravib ja tõstab naha elastsust, aitab säilitada niiskust, sobib ka tundliku ja probleemse naha korral ning annab ka kerge päikesekaitse (SPF-6). See õli leevendab valu, ei lase villidel tekkida ja alandab punetust.