Teraapilise massaažiskeskendub terapeut kehas oleva probleemi lahendamisele, protseduuris keskendutakse vastavale kehapiirkonnale. see on sobilik kui tunnete, et kehas on valu või liikumine mingis osas on piiratud. Erinevate võtetega leiavad meie kogenud terapeudid kõige parema lahenduse ja leevenduse Teie murele.

Teraapilises massaaži eesmärk on inimese häirunud funktsioonide taastamine ning olemasolevate funktsioonide säilitamine ja parandamine .

Kasutatakse erinevaid tehnikaid nagu akupressuuri, triggerpunktide-, venitus- ja süvakoetehnikad vastavat vajadusele. Lähtutakse inimese tervise seisundist ja individuaalsest vajadusest.

Teraapilist massaaži saab teha laual paljale ihule õliga ja ka matil läbi riiete. Alati tuleb kaasa võtta ka kerged ja liikuvad riided. Terapeut võib anda ka harjutusi, mis aitavad häirunud funktsiooni taastada.

Seanss koosneb kliendi seisundi hindamisest, teraapiast ja nõustamisest.

Seansi käigus annab terapeut erinevaid soovitusi ja abistavaid võttedi probleemse koha funktsioonide taastamiseks iseseisvalt kodus. See suurendab oluliselt taastumise kiirust ja võimalusi.

Tasub, teada, et kodune võimlemine, vajadusel kompresside tegemine ja mud soovituslikud abivahendid on olulised ja annavad taastumisest 70%.