KRISTIINA VALPER

Holistiline regressiooniterapeut ja eesti loodusterapeut.

Õpinguid alustasin rahvusvahelisest õigusest, liikudes sealt tasapisi tagasi enese ja looduse juurde.

Mulle on alati meeldinud viibida üksi looduses mõtiskleda ja jagada oma mõtteid ning tundeid emakese maaga. 

Suhtlus taimemaailmaga on aidanud mul paremini mõista nende raviväge ja omadusi. Olen olnud juba lapsena taimedega sinapeal ja nii on tänaseks valminud minu käe all ravisalve ja kreeme, näo toonikuid, koorijaid ning palju muud. Mulle meeldivad head lõhnad ja kerge koostis ja ma hindan kõrgelt head kvaliteeti.

Väga oluliseks pean eneseteostust ja sellest tulevat rahulolu. Eks inimesed ikka otsivad läbi elu iseennast ja proovivad teostada oma unistusi ning tahet siin maailmas. Minu eesmärk terapeudina on aidata inimesel jõuda iseendani ja koos sellega sügavate isiklike soovide avastamise ja nende täitmiseni, elu peab olema nauding ja rõõm, tagasilöögid aga meie parimad õpetajad ja suunajad.

Minu jaoks on oluline keha ja meele koostöö ning inimese nägemine tervikuna. Olen õppinud töötama mõlemaga ja tihti saavad kehalised teraapiad vaimse vaatenurga ja massaažist või mõnest muust kehalisest teraapiast võib saada ka vaimne rännak enda sisse. Oskan näha seoseid keha ja mõtteviisi vahel ja lähenen klientidele vastavalt nende vajadustele avades erinevaid vaatenurki ning võimalusi tervenemiseks.

Ise naudin tugevaid massaaže ja armastan sama pakkuda ka oma klientidele, TULEMUSLIKKUS ja NAUDING on minu jaoks märksõnad iga teraapia ja teenuse puhul, mida pakun. 

Ametid

  • Holistiline regressiooniterapeut   ( 2015 aastast   kutsetunnistus nr 105328 )
  • Eesti loodusterapeut  ( 2017 aastast   kutsetunnistus nr 127323 )