MEELI LASS

Olen massöör, muusik ja 5 tütre ema. Vaimsest maailmast olen olnud huvitatud kogu oma elu.
2013-2014 läbisin Sisemise Tarkuse kooli “Universus” kursused „Oma tegelike võimete avastamine“ ning „Enese ja teiste tervendamine“.
Universuses avastasin enda jaoks ka vabastava hingamise praktika, millega praegugi regulaarselt tegelen. Hetkel õpin ka Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks. 
2016 aastal lõpetasin Krautmani massaži- ja terviseakadeemia, kus õppisin idamaade loodusterapeudiks. Keskendun Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele. Mulle sobib holistiline vaade tervendamisele. Inimese keha, meel, hing ja vaim on kõik omavahel seotud. Kui kuskil tekib tõrge, on häiritud kogu süsteem ning ei ole võimalik ravida ühte ilma et teised mõjutatud saaksid. Massaazhides kasutan erinevaid tehnikaid ja vahendeid (kupud, taimepallid jm), vastavalt inimese vajadusele ja probleemile. Samuti kanaldan ja tasakaalustan energiaid kui vaja. Olen tugevalt ühenduses Maa ja Kõiksuse energiaga.Mind inspireerivaks võtmesõnaks on PUUDUTUS. Puudutus igas mõttes – nii hingeline, meeleline kui füüsiline. Läbi puudutuse saavad alguse imelised muutused inimese organismis. Oma laulja teel olen läbi aastakümnete puudutanud paljude inimeste hingi ja südant, massaaźi kaudu puudutades lisan sellele ka füüsilise ning energeetilise poole. Minu jaoks on tähtis, et maine ja taevalik oleks tasakaalus. Emotsionaalne side on sama oluline ja määrav mõiste, nagu igasugune ravim või isegi kirurgiline sekkumine organismi. Puudutused kujutavad endast iidse ravimise võtteid ja võivad teha imesid. Puudutus stimuleerib automaatselt immuunsüsteemi tööd, soodustades inimese organismi isetervenemise võimet ning annab inimesele elujõudu.

Minuga on võimalik ühendust saada helistades telefonil 5333 5600

Minu pakutavad massaazhid:

Tai aroomimassaaž 60min/90min/120min                      36.-/48.-/60.-

Tai refleksoloogiline jalamassaaž 60min                        36.-

India peamassaaž – Champi 50min                               32.-

India õlimassaaž – Abhyanga  60min                            36.-

Havai shamanistlik massaazh – Lomi-lomi 120min       65.-

Šokolaadiõli massaaž  60min                                        36.-

India peamassaaž Champi

Champi on üks osa iidsest Ayurveda ravimise süsteemist. Massaaži käigus väheneb organismis stressihormoonide tase ja organism suudab paremini lõdvestuda, mille tulemusel paraneb keha enda loomulik tervendamisvõime ja tugevneb immuunsüsteem. Tegemist on raviprotseduuriga, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, nägu ja õlad.
India peamassaaž lõdvestab, leevendab peavalu, väsinud silmi ja kohinat kõrvades, tasakaalustab kesknärvisüsteemi, vähendab pingeid kaelal ja õlgadel. Peale massaaži muutuvad juuksed tervemaks, paraneb ainevahetus ja lümfiringe ning mõtlemis- ja keskendumisvõime.Kasutatakse erinevaid baas- ja aroomiõlisid. 
Vastunäidustused: Epilepsia, ateroskleroos, palavik, põletikud, kasvaja, ajuvereringehäired. Psoriaasi korral on soovitav enne konsulteerida arstiga.

Tai aroomimassaaž

Tai aroomteraapilises õlimassaažis on ühendatud aroomteraapia iidsed traditsioonid ja Tai massaaži energialiinid, venitused ja vajutused. Aromaatne lõhn stimuleerib aju tunnetuskeskuse kaudu meie meeli ja keha ning samaaegne rahulik pehme massaaž vähendab igasugust pinget nii kehas kui mõtetes. Eeterlike õlide valikuga saab leevendada stressi ja unehäireid, vähendada vererõhu kõikumisi ning lihaspingeid ja -valusid. Massaaž parandab vereringet ja lümfi äravoolu ning mõjub hästi ka seedimisele. Vajadusel kasutan massaaži lisana kuppe.

 

India õlimassaaž Abhyanga

Abhyanga on kogu keha õlimassaaž spetsiaalsete taimsete õlidega, mis toidab ja taaselustab keha kudesid ning võimaldab rakkudel puhastuda mürkainetest. Abhyanga omab sügavat ja tervendavat mõju, tasakaalustades keha, meelt ja mõistust. Massaaž suurendab kudede tugevust, parandab vereringet ning mõjub kogu kehale noorendavalt, eemaldab organismist mürkaineid ja vähendab stressi. Samuti sobib hästi kaalulangetamise perioodil ning parandab und ja taastab elujõudu. 
Abhyanga on pehme massaaž, mida tehakse sujuvate pikkade liigutustega, liikudes alati tsentrist perifeersetesse kehaosadesse.
Kõiki neid tulemusi on võimalik saavutada ainult täieliku massaažikuuri läbides, mille kestvuseks on vähemalt 7 seanssi.

Hawai Lomi-Lomi

Hawai Lomi-Lomi väelist ja tervendava toimega massaaži tuntakse kui pühade ja auväärsete traditsioonide kandjat ja ravivahendit läbi sajandite ning antakse edasi põlvest põlve. Lomi-lomi pakub pakub üheaegselt tervendust nii kehale, hingele kui emotsioonidele.
See bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid, nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia ja reiki. Pealaest jalataldadeni ulatuvate rütmilised puudutused juhatavad energiavoogu sinu kehas leidmaks parimat teed sinu omaenese energiavoolus läbi tšakrate ja meridiaanide. Lomi-lomi töötab väga erinevatel tasanditel. Füüsilisel tasandil stimuleerib ta vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. Krooniliste haigustega inimesed saavad sageli tänu massaažile jagu oma valudest. Tehes massaaži süstemaatiliselt võib see täielikult taasatada inimese tervise. Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil ka kliendi mentaalsust. Energia õrn vaba voog ühendab sind kõrgemate, tervendavate vibratsioonidega leidmaks loomulikku tasakaalu. Inimeselt inimesele antavate puudutuste teraapiline efekt on tuntud ja Lomi-Lomi massaaž on eriline kogemus. Selle nimetus Hawail on „armastuse vool kätest!“

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

Hoolitsuse alustalaks on teadmine, et jalatallal asuvad refleksoloogilised punktid on ühenduses teatud piirkondadega inimese kehas. Kui mõni punkt jalal massaaži ajal valu teeb, võib see tähendada, et vastav osa kehas pole päris terve. Jalamassaaž on teraapiline hoolitsus, mis aitab kehal end ise ravida ja tasakaalu leida. 

Hoolitsus algab sooja jalavanniga, mille järel kasutan spetsiaalset isevalmistatud jalasalvi  ja bambusest pulgakest koos massaažitehnikatega, et kindlatele punktidele vajutada. See rahustab keha ning puhastab ja stimuleerib vereringet. Pärast jalamassaaži tunned end oma kehas nooruslikuma ja tervemana.

See massaaž sobib hästi neile, kes pikki päevi jalgadel veedavad. Sobitub suurepäraselt tööpäeva lõunapausile või pika päeva lõppu, sest äratab jalad pärast tunde jalanõudes taas ellu. Hoolitsuse käigus avatakse energiakanalid, stimuleeritakse olulisi punkte ja rahustatakse jalalihaseid.  

Tai jalamassaaź aitab:

 • Parandada vereringet
 • Parandada seede- ja erituselundite toiminguid
 • Leevendada psüühilisi probleeme (stress, depressioon) 

Jalamassaaži vastunäidustused:

 • Alkoholijoove
 • Haigus (viirus või palavik)
 • Rasedus (1.trimester)
 • Probleemid jala luudega (luude hõrenemine, luumurrud)
 • Lahtine haav
 • Südame-veresoonkonna haigused
 • Kasvajad
 • Nahahaigused sh. jala- ja küüneseen
 • Menstruatsioon
 • Diabeet

Šokolaadiõli massaaž

Sobib igaühele, kes soovib saada ebatavaliselt nauditavat ja meeliülendavat massaaži. See on sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule. Šokolaadil ja šokolaadiaroomil on tugev stressivastane ja rahustav toime.

Ta niisutab ja toidab nahka ning parandab ainevahetust. Eriti hästi sobib ta kuivale nahale. Vastunäidustusteks on allergia, haavad, põletused, kasvajad, veenilaiendid ning rasked kopsu ja südamehaigused. Protseduur kestab umbes 60 minutit ja hõlmab kogu keha lõõgastavat masseerimist meeldiva aromaatse šokolaadiõliga (ehtsa mahekakaoga ja mahevaniljega maitsestatud šokolaadi massaaziõli ergutab serotoniini e “õnnehormoonide”tootmist. Sisaldab kaneeli ja kardemoni.)Pärast protseduuri on nahk sametiselt pehme.