ALAR KRAUTMANI TERVISEAKADEEMIA

Maavägistes on läbi aegade käinud teenuseid pakkumas ja kätt harjutamas Alar Krautmani Terviseakadeemia õpilased ja ka selle kooli lõpetanud terapeudid.

Peaasjalikult kõik , mida Maavägised pärimusmeditsiini keskus oma teenustes pakub on õpitav selles koolis ja on päris kindel, et Alari hea käe alt tulevad parimad spetsialistid.

Sel suvel alustasime projektiga, kus praktikandid pakuvad teenuseid, mida nad on õppinud ja usinamad neist saavad jätkata ka terapeuditööd lõpetamisel Maavägistes.

Tänaseks on võimalik proovida järgnevate praktikantide kätt:

Liina Toomsoo

Massaažis olen tundnud ära oma kutsumuse. See on minu viis luua enam harmooniat ja tasakaalu. Pakun Klassikalist massaaži ja Vana-Eesti massaaži.

Minu jaoks koosneb massaaž kolmest olulisest aspektist- puudutus, massaaživõtted ja kohalolu/tähelepanu.

Hoolitsev puudutus on oma olemuselt tervendav- usun, et seda oleme me kõik kogenud.

Massaaživõtted ja anatoomia tundmine on olulised keha õigeks käsitluseks.

Massööri kohalolu/tähelepanu sessiooni vältel loob aluse mõjusaks massaažiks. Selgitan välja, mida klient soovib/vajab ja häälestudes just sellele loome võimaluse kehal oma loomulik seisund taastada- tasakaalustuda.

Lisaks olen õppinud Shindo venitustundide läbiviijaks ja tunnetuse arendamiseks Reikit.

Ootan sind massaaži!

Liina

Eve Kukk

Olen oma teadliku elu jooksul aru saanud kui oluline on hinge ja keha koosloomine. See teadmine tõi mind puudutuse kunsti õppima ja selle väge armastama. Minu esimene massaažiõpetaja, Riita Jaup, ütles kord – me oleme Armastuse Saadikud, kõik, kes me Lomi Lomi massaažimaagia poolt oleme kord puudutatud saanud seda õppides ja jagades! Ja tal on õigus! Olen aru saanud, mis juhtub kehaga puudutuse puudusel. Tean, et teadlik ja kohaolev puudutus on kunst, mis voolib inimese elu.

Igapäevaselt olen ema oma täiskasvanud tütrele ja pojale. Hariduselt olen üle 20-aastase personalijuhtimise töökogemusega. 2018 läbisin Brandon Bays’i Rännaku intensiivseminari ja bioenergeetika baaskursuse Biosensoorse Psühholoogia Instituudis. 2018 alustasin õpinguid Alar Krautmani Terviseakadeemias klassikalise massaaži suunal kus omandan oskusi ja teadmisi oma ala professionaalidelt ja pikaaegsetelt praktikutelt, sh erinevaid massaažiliike, anatoomiat, refleksoloogiat, holistilist maailmakäsitlust ja palju muud.

2015 puutusin esimest korda kokku tantraga. Sellest ajast muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning õpetasid mind lõpuks maailma, inimesi, olukordi, minevikku ja mind ennast teistmoodi tajuma. Jooga- ja tantrateadus on minu hingele lähedased ning toonud palju lisaväärtust minu igapäevaellu. Olen läbinud erinevaid tantrakursuseid, koolitusi ja praktikaid keha ja meele tasakaalustamise, enesetervendamise ja inimeseks olemise sügavama mõistmise teemadel. Minu õpetajateks ja inspireerijateks sellel teel on olnud Puja Sandra Pijl, Eugene Hedlund, Robert Silber, Buster Rådvik, Lin Holmquist ja Daniel Odier ja paljud teised.

Mulle läheb korda inimene ja kõik, mis tema sees sünnib – olgu see hea või olgu see halb, algab kõik meie seest. Hea uudis on see, et me saame seda mõjutada – oma mõtlemise ja puudutuse väega. Hoida oma keha terve ning elujõulisena on iga inimese kätes, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi!

Anne-Ly Võlli

Olen 16 aastat juhendanud erinevaid treeninguid lastest kuni eakateni ja seda nii saalis kui vees. Viimastel aastatel on esiplaanil keha ja meele treeningud, et saavutada endas harmoonia ning tasakaal. Hetkel täiendan ennast Alar Krautmanni terviseakadeemias ja olen mõistnud, et massaažist on saanud minu uus kirg ja armastus. Kõige hingelähedasem on tsoonteraapia ja erinevad venitused, sest nii tunnen, et saan kõige paremini abivajajat aidata. Tihti on massaaž kombineeeritud venitustest matil ja massaažist ning teraapiast laual.

Mihhail

Inimeste terviseprobleemide ja haiguste ennetamine on mulle alati huvi pakkunud. Olen saanud kõrghariduse rahvatervise ja tervishoiu valdkonnas, aastaid töötasin rahvatervise valdkonnas, täiendavalt õppisin klassikalist massaaži. Huvi alternatiivmeditsiini kasutamisvõimaluste kohta inimese haiguste ennetamisel andis mulle tõuke enda täiendamiseks idamaise meditsiini osas, mida õpin praegu Alar Krautmani Terviseakadeemias.