Eco beauty procedures

 

 Kehahoolitsused

„Druiid“ 60.- /60 min , koos näohoolitsusega 90.-/ 90 min

Koorimine ja mähis Hiiumaa humiinainete ja mineraaliderikka mudaga. Põhjalik lõõgastav massaaž kanepiõliga „Igavese nooruse eliksiir“.

„Igavese nooruse saladus“ 90.-/ 90 min

Selle imelise spaahoolitsuse ettevalmistus algab tunde varem. Ruum puhastatakse energeetiliselt ja rikastatakse roosi aroomiga, kaeratõmmis valatakse valmima, segatakse kreemid ja mähisemikstuurid. Kuivharjamisega vabastatakse naha hingamine. Keha saab täiusliku puudutuse roosi-kaera-meevannis, põhjaliku massaaži meeliülendavate roosiõlidega ning mähise, mis toidab ning niisutab naha ja silendab kortsukesed. Peamassaaž ja rukkilillekompressid silmadel muudavad naudingu täiuslikuks. Selginenud mõtted ja kirgastunud keha avardavad meeled - kaunimaks muutunud maailm mahub peo peale.

Näohoolitsused

„Igavese nooruse saladus“ 50.-/ 60 min

Ökopiimaga puhastamine, ürdikompressid ja tõhus koorimine sobivate värskete toimeainetega valmistab näo ette luksuslikuks värskelt valmistatud maskiks ja  täiuslikuks Harmoonikumi energiamassaažiks eriti heade õlidega.

„Jumalanna“ 50.-/60 min

Meemassaaž näole koorib tõhusalt, stimuleerib ainevahetuse ja toidab. Järgnev Harmoonikum energiamassaaž taastab näolihaste toonuse, muudab naha elastsemaks ja jumekamaks ning läbi energaikanalite stimuleerib kogu organismi harmoonilist toimimist. Jumalik enesetunne loob õnnestava nimbuse.

Kätehoolitsused

„Leenu ja luik“ 40.-/ 60 min

Ürditõmmise vann, koorimine ja põhjalik teraapiline massaaž niisutavad naha ning taastavad nõtkuse ja ilu. Ja muidugi saavad korda ja toidetud ka küüned. Toimeained valitakse vastavalt kliendi vajadustele.

Jalgadehoolitsused

“Ugri-mugri" 40.- €/  60min

Ehedalt Eestimaiste toimeainetega hoolitsuse on kasutatud esivanemate poolt järeleproovitud taimi ja õlisid, mis turgutavad tervist ja annavad väge. Jalad saavad supelda heinapebrevannis, kamaga koorimine muudab pöiad pehmeks, päkad kergeks ja sääred siredaks. Männilõhnaline põhjalik tudraõlimassaaž peletab viimsegi väsimuse.

Saunarituaalid

Matsi Anni roosisõnad“ 60.-/ 60 min, kahele 80.-/ 60 min

See saunarituaal puhastab keha nii seest kui väljast.  Keha pestakse ja kooritakse nahatüübile sobivate segudega. Sellele järgneb kneippimine – jaheda veega ülevalamine ning väike puhkus värskendava-puhastava joogiga. Teistkordse leiliga kaasneb tõeline vihtlemisrituaal:

Saunanaine hõõrub  laval lamaja keha meega sisse ja vihtleb korralikult läbi, kasutades erinevaid vihtlemisvõtteid ja lausudes roosisõnu. Viheldakse sobiva toimega ja kas naiste või meeste vihaga .

Peale vihtlemisseanssi lamatakse veel higistades laval, seejärel loputatakse ennast jaheda veega ning taastutakse, tundes vanade eestlaste “lovesse langemise ” õnnistavat ja tervendavat tunnet. Saunarituaali lõpetuseks võitakse keha niisutavate ja noorendavate ürdiõlidega.

Koolitused

 „Mahekosmeetika nõiaköök“ 20.-/ osaleja

Õpitakse tegema näokreemi ja saadakse ülevaade kasulikest ja kahjulikest tpimeainetest. Igaühele kaasa koos valmistatud purgike ilueliksiiri.

„Armumassaaž“ 40.-/ paar

Suurim armulisus on jalgade eest hoolitsemine. Partnerile tehakse erinevaid eliksiire lisades jalavann ning õpitakse tervendavaid jalamassaaži võtteid. Kuni jalad leos, saab õpetusi ka pea- ja kaelapassaaži tegemiseks.  Enam paremini teiseteise eest hoolitseda ei saakski!

„Sõbramassaaž“ 20.-/ osaleja

Sellel koolitusel õpime, kuidas hoiduda sundasendi põhjustatud kehahädadest ja kuidas väiksemate vaevuste korral üksteist abistada – tööjuures, kodus, sõprade ringis.

 

Vaata lisaks! www.harmoonikum.ee

 harmoonikum logo